Відбувся прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

Дата: 27.06.2023 16:08

Сьогодні, 27 червня, мешканці громади мали можливість отримати кваліфіковані консультації з питань пенсійного забезпечення та призначення житлових субсидій і пільг, адже у приміщенні селищної ради прийом громадян проводила Жук Олена Миколаївна, заступник начальника відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Відвідувачів хвилювали різні питання: підвищення та перерахунок пенсійних виплат, умови виходу на пенсію за віком та необхідний пакет документів для призначення такої пенсії, перехід з одного виду пенсії на інший, оформлення пільг і субсидій на оплату комунальних послуг, користування ресурсами вебпорталу Пенсійного фонду України та інші. Олена Миколаївна надала ґрунтовні роз’яснення усім, хто прийшов на прийом, за необхідності призначила повторні консультації.

Цей прийом відбувся в рамкам укладеної Угоди про співпрацю між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області та Понорницькою селищною територіальною громадою, згідно з якою у останній вівторок місяця один раз на два місяці з 10:00 до 13:00 у приміщенні Понорницької селищної ради прийом громадян здійснюватиме фахівець Пенсійного фонду України.

Орієнтовна дата наступного прийому – 29 серпня 2023 року.