Нагадуємо про заборону відвідування лісів!

Дата: 22.06.2023 16:51

Фото без описуНа території Чернігівської області на час воєнного стану діє заборона відвідування лісів. Відповідне розпорядження видав начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус від 20 квітня 2022 року № 147.

Цивільним особам заборонено відвідування лісів та лісових масивів як пішки, так і на автомобілях.

Заборона не стосується: військових, лісівників, правоохоронців та осіб наділених спеціальними службовими повноваженнями.

Дані обмеження встановлені з метою запобігання реальній загрозі життю і здоров’ю населення, оскільки в лісах може знаходитись покинута зброя, боєприпаси, міни-розтяжки, крім того відбувається суцільне мінування підрозділами ЗСУ для унеможливлення проходження ворожих диверсійно-розвідувальних груп.

Звертайте увагу на ознаки замінованих територій. Це можуть бути сигнальні стрічки, дротяні розтяжки (зазвичай на рівні колін), знаки з черепом та кістками, а також з написом: "УВАГА, МІНИ!", "DANGER MINES!", "ВНИМАНИЕ, МИНЫ!".

Наразі у Чернігівській області є реальні випадки нехтування забороною, що призвело до травмування та загибелі людей через детонування вибухових пристроїв, обстрілів прикордоння ворогом.

Закликаємо не ігнорувати заборону на відвідування лісів та лісових масивів. Будьте свідомими, уважними та обережними!

За інформацією Новгород-Сіверської РВА