Діти, які втратили батьків на війні, не повинні залишитися без свята

Дата: 01.06.2023 17:51

У нашій громаді є дитина, яку тато більше не зможе привітати зі святом. Це трирічна Вероніка Шамшур. Її батько – Шамшур Петро Олександрович – відважний воїн, захисник України, життя якого у лютому цього року забрала війна.

Ніхто не зможе замінити дівчинці батька, але у малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це мають відповідати дорослі. Наш обов’язок – приділити особливу увагу донечці загиблого Героя у День захисту дітей.

Щоб привітати маленьку мешканку громади зі святом, її та маму Анастасію запросили на захід, що відбувся в с. Деснянське для дітей, котрі потребують нашої підтримки та допомоги.

Зустріч була одночасно і радісною, і зворушливою, і сумною... Галина Супрун, керуюча справами виконавчого комітету, Ніна Пилипенко, начальник служби у справах дітей селищної ради, та Наталія Разумейко, керуюча апаратом Новгород-Сіверської районної державної адміністрації висловили слова підтримки та подяки сім’ї Петра та вручили його донці Вероніці подарунки від Новгород-Сіверської РВА та Понорницької селищної ради.