Разом ми – сила! Продовжується прибирання берегів Десни

Дата: 19.05.2023 16:06

Уже майже тиждень комунальники, працівники підприємств, установ, організацій спільно з жителями громади плідно та злагоджено працюють над приведенням до ладу берегів річки Десни. Цю масштабну за обсягом акцію неможливо було провести за один день, до того ж прибирання робиться якісно, тому на це потрібно досить багато часу.

Роботи почались у вівторок, 16 травня, і продовжуються до сьогодні. У середу здебільшого працювала техніка під чітким керівництвом співробітників комунального підприємства «Понорниця». Учора до прибирання у Радичеві також долучились КНП «Понорницький ЦПМСД», селищна рада, Будинок культури, його філії та інші. І сьогодні команда працює вже на фінішній прямій у Деснянському.

Значну частину робіт вдалось виконати завдяки сприянню Новгород-Сіверської філії обласного центру зайнятості, яка направила до селищної ради на суспільно корисні роботи людей, зареєстрованих як безробітні.

Хочеться вкотре наголосити на необхідності дбайливого ставлення до навколишнього середовища, яке потопає від нашого з вами залишеного сміття. Закликаємо жителів громади поважати працю своїх односельчан, колег та друзів!

Дякуємо всім, хто взяв та продовжує брати активну участь у заходах з благоустрою. Наша сила в єдності та згуртованості!