Разом ми – сила! Провели масштабне прибирання берегів Десни від Радичева до Мезина

Дата: 17.05.2023 12:24

На території нашої громади протікає чарівна річка Десна, до якої у цьому та минулих роках приїжджали сотні людей, щоб помилуватись весняним водопіллям. Але після зниження рівня води її краса значно затьмарюється: на берегових смугах залишається купа різного побутового сміття, відходів, пластику та решток рослинності.

16 травня вздовж берегової лінії Десни, що простягається у Понорницькій громаді від с. Радичів до с. Мезин, організували масштабну акцію з прибирання наслідків паводку за участю працівників КП «Понорниця», закладів освіти, Понорницького будинку культури та його філій, селищної ради і старостинських округів, Мезинського НПП та небайдужих жителів села Радичів.

Прибирання навколо води було обрано не випадково. Чистота прибережних смуг є вкрай важливою не тільки для привабливого зовнішнього вигляду, а й для екосистеми річки. Тонни побутового сміття осідають на дні, накопичуються біля берегів, негативно впливають на всі живі організми і можуть завдавати непоправної шкоди здоров’ю людей.

Щиро дякуємо всім тим, хто своєю працею підтримував ініціативу, адже від кожного жителя залежить порядок та краса рідного селища та громади загалом.