14 травня в Україні відзначають День матері

Дата: 14.05.2023 09:12

Фото без описуДорогі матері!

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначається одне з головних родинних свят – День матері – свято шани, поваги та любові до найрідніших.

Це найпрекрасніший день у році, оскільки він символізує материнське тепло та ніжність. В цей день низько вклоняємось і дякуємо всім мамам за їх мудрість, витримку та розуміння. Але особливої уваги та турботи в День матері потребують саме ті жінки, які втратили найдорожче – своїх дітей.

Стійкість і витримка матері, яка знайшла в собі мужність підтримати свою дитину у боротьбі з ворогом, є не меншим подвигом, ніж стійкість її кровинки в бою. Але жертовність матері, дитину якої навіки забрала війна – неоціненна…

Від щирого серця дякую матерям загиблих воїнів за подвиг і велику жертву їхніх дітей, за справжніх синів-патріотів, які віддали життя, щоб Україна була єдиною і незалежною. Пам’ять про загиблих – це наш біль і наша гордість за те, що ми мали честь жити з ними в одній громаді. Завдяки їхній відвазі ми маємо можливість привітати та обійняти наших найрідніших.

Бажаю кожній матері міцного здоров’я, довгих років життя, терпіння, шани й поваги від людей, а головне миру на нашій землі. Низький уклін і щира вдячність усім вам за ласку, недоспані ночі, молитви, любов і мужність, за виховання своїх дітей справжніми героями нашої держави.

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко