«Біль у пам’яті вічно живий»: у Понорниці відбувся меморіальний захід з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2023 14:50

У цей травневий час знову приходить до нас чергова річниця Перемоги. 78 років тому відважні герої побороли нацизм у Другій світовій війні. Але для нас це не тільки свято. Разом з усім світом ми згадуємо тих, хто постраждав у тій війні, тих, чиї долі були зламані та знищені, тих, хто поклав свої життя за наше майбутнє.

8 травня комунальним закладом «Понорницький селищний будинок культури» селищної ради проведено мітинг під назвою «Біль у пам’яті вічно живий» за участі учнів Понорницького ліцею та вихованців ЗДО «Лісова казка».

Керівництво селищної ради на чолі з селищним головою Віктором Іващенком, працівники підприємств і установ громади хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних знаків вшанували пам’ять усіх воїнів-захисників Батьківщини, які віддали життя заради миру та свободи.

До вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни також долучились і в інших населених пунктах громади. Урочисті мітинги та покладання квітів відбулись за участю та організацією філій КЗ «Понорницький СБК».