9 травня 2023 року – 78 річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2023 09:12

Фото без описуДорогі ветерани та учасники війни, жителі Понорницької громади!

9 травня 2023 року Україна відзначає 78 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.

Сьогодні важливо згадати про значний внесок нашого народу у перемогу. Вшанувати пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни, низько вклонитися та скласти глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Уславити тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Цей день є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами нещадної і жорстокої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу у Другій світовій війні і слава воїнам, що захищають свободу і незалежність нашої країни зараз.

Бажаю всім жителям громади зустріти нашу Перемогу вже найближчим часом. Нехай усі наші рідні будуть живі і здорові. Світлих надій та упевненості у завтрашньому дні.

Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне – це мир.

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко