Учнів Понорницької громади будуть підвозити до закладів освіти на автобусі із Франції

Дата: 02.05.2023 17:43

Днями для підвозу учнів Чернігівщина отримала чотири автобуси від уряду Франції за сприяння Міністерства освіти і науки України. Вони не нові, але в хорошому стані. Транспорті засоби розподілили між громадами області та Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді у м. Чернігів.

Понорницька територіальна громада – одна із 3 громад, які стали власниками шкільних автобусів, переданих Чернігівською обласною військовою адміністрацією в якості гуманітарної допомоги. Сьогодні заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк урочисто вручила ключі від автобуса марки SETRA заступнику селищного голови Анатолію Кашичу.

Транспортий засіб згодом буде закріплений за відділом освіти, культури, молоді та спорту селищної ради, що полегшить підвезення учасників освітнього процесу, дасть змогу бути мобільними та розширить можливості закладів освіти громади. Крім цього, за словами Жанни Шерстюк забезпечення шкільними автобусами є елементом Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору.

Понорницька селищна рада та відділ освіти, культури, молоді та спорту селищної ради щиро вдячні ОВА, Міністерству освіти і науки України та уряду Франції за такий необхідний для громади транспорт.