Червоному Хресту України – 105 років: відзначили річницю у Мезинському НПП

Дата: 30.04.2023 18:24

Понад сторіччя найпотужніша гуманітарна організація світу – Товариство Червоного Хреста України – допомагає тим, хто цього потребує найбільше. У 2023 році Товариство відзначає ювілейну дату – 105 років від дня заснування.

З цієї нагоди та за підтримки програми розвитку організацій та волонтерства ТЧХУ «BraVo» співробітники й волонтери Коропського підрозділу ТЧХ, представники Чернігівської обласної організації ТЧХ України та постійні партнери з Понорницької та Коропської громад, співпраця з якими скріплена Меморандумом, побували на екскурсії у Мезинському національному природному парку.

Усі охочі відвідали Мезинський археологічний науково-дослідний музей ім. В. Є. Куриленка та помилуватися розкішними краєвидами. Найактивніші співробітники, волонтери і партнери були відзначені подяками та грамотами.

Щиро вітаємо всіх представників Товариства Червоного Хреста України з річницею діяльності на благо людям! Виловлюємо подяку за терпіння і підтримку жителів нашої громади, які потребують уваги. Бажаємо наснаги в нелегкій праці й натхнення на добрі справи.