У квітні відбулись 26 позачергова сесія селищної ради та 2 засідання виконавчого комітету

Дата: 28.04.2023 11:19

Цього місяця пройшли 3 важливі засідання колегіальних органів Понорницької селищної ради: 2 засідання виконавчого комітету (позачергове та чергове) і 26 позачергова сесія.

На засіданнях виконкомів, які відбулись 7 та 19 квітня, розглядались такі питання:

• Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність встановлення опіки над малолітніми дітьми, позбавленими батьківського піклування, та доцільність призначення опікуна.
  • Про надання статусу дитини-сироти.
  • Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна над недієздатною особою.
  • Про взяття громадян на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради.
  • Про надання дозволу на встановлення пам’ятної дошки з портретом Ігорю Мовчану.
  • Про призначення відповідальних осіб за ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Понорницької селищної ради та затвердження їхніх функціональних обов’язків.
  • Про закінчення опалювального періоду 2022/2023 років.
  • Про звіт директора Авдіївського ліцею Понорницької селищної ради про роботу за 2022 рік.
  • Про видалення зелених насаджень.
  • Про надання матеріальної допомоги.
  • Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
  • Про розгляд заяви депутата Понорницької селищної ради про виділення коштів із селищного бюджету для виконання депутатських повноважень.
  • Інші питання.

Порядок денний 26 сесії від 20 квітня 2023 року включав наступні питання:

• Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту Понорницької селищної ради на 2022-2026 роки.
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 3142 «Про бюджет Понорницької селищної територіальної громади на 2023 рік».
  • Про погодження проєкту договору про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів комунікації.
  • Про погодження листів військових частин.
  • Про закріплення майна комунальної власності Понорницької селищної територіальної громади за КП «Понорниця» на праві господарського відання.
  • Про закріплення майна комунальної власності Понорницької селищної територіальної громади за відділом освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради на праві оперативного управління.
  • Про затвердження передавальних актів.
  • Земельні питання.
  • Інші питання.

З усіх питань порядків денних засідань виконавчого комітету та сесії селищної ради були ухвалені відповідні рішення.