Відбувся прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

Дата: 25.04.2023 20:27

Фото без описуВідповідно до укладеної угоди про співпрацю між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області та Понорницькою селищною територіальною громадою 25 квітня у приміщенні Понорницької селищної ради відбувся черговий виїзний прийом громадян заступником начальника відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Жук Оленою Миколаївною.

Як завжди, візит представника Пенсійного фонду викликав жвавий інтерес у жителів громади. Під час прийому було розглянуто досить широкий спектр питань. Усі охочі отримали консультації щодо нарахування пенсій та інших питань пенсійного забезпечення.

Окрім цього, відвідувачів цікавив порядок оформлення житлових субсидій та пільг по-новому, адже їх нарахування та виплату із січня 2023 року здійснює Пенсійний Фонд України.

Олена Миколаївна надала змістовні роз’яснення та вичерпну інформацію на всі порушені питання у ході бесід з відвідувачами.

Орієнтовна дата наступного візиту фахівця ПФУ - 27 червня. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті та сторінці селищної ради у фейсбуці.