«Ти як?» - Всеукраїнська програма ментального здоров‘я

Дата: 24.04.2023 14:45

Фото без описуДля українців запустили Всеукраїнську програму піклування про ментальне здоровʼя «Ти як?». Для цього створили спеціальну сторінку «Ти як?», де зібрали контакти, посилання, поради, продукти, а також різні техніки, які мають допомогти піклуватися про власне ментальне здоровʼя.

Чому це важливо?

Понад 90% українців мали хоча б один із симптомів тривожного розладу від початку повномасштабного вторгнення, а 57% перебувають у зоні ризику розвитку ментальних порушень, ідеться в дослідженні, яке Gradus Research провели до запуску «Ти як?».

Фахівці розповідають, що українці не мають звички звертатися по психологічну допомогу, адже 31% громадян не вважає свої проблеми «достатніми», а 61% не знає, куди звертатися. Місія проєкту – змінити це й сформувати в Україні культуру піклування про ментальне здоровʼя.

Це ініціатива першої леді Олени Зеленської, яку втілили за допомогою МОЗ України, ГО «Безбарʼєрність» й Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

До вашої уваги другий відеоролик із серії інформаційних матеріалів в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».