До відома громадян, фізичних та юридичних осіб! Послуги з проведення судової технічної експертизи документів

Дата: 28.03.2023 12:35

Фото без описуУ Чернігівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС сектор почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку надає платні послуги з проведення судової технічної експертизи документів за експертними спеціальностями

• 2.1 «Дослідження реквізитів документів»,
  • 2.3 «Дослідження друкарських форм та інших засобів виготовлення документів»

щодо їх справжності, встановлення послідовності нанесення підпису, тексту та відбитка в документі, встановлення залитих, забруднених документів, дослідження ідентичних печаток та штампів у документах, встановлення змісту слабовидимих відбитків печаток та штампів.

З цього приводу можна отримати відповіді на наступні питання:

• Яким способом друку виготовлений документ?
  • Чи відповідає документ за своїми характеристиками, аналогічним зразкам, які знаходяться в офіційному обігу України?
  • Чи вносилися зміни в записи документа?
  • Який зміст слабовидимого відбитка печатки та штампа?
  • Чи нанесений відбиток печатки (штампа), відбитком кліше печатки зразки якої надано в якості порівняльного матеріалу?

Фото без опису

Вимоги: при призначенні цих видів експертиз та досліджень необхідні оригінали документів.

За детальною інформацією звертайтесь: вул. С. Разіна, 19, м. Чернігів, тел.: (04622) 5-30-37.