Увага! 28 квітня відбудеться громадське обговорення проєкту детального плану території земельної ділянки для реконструкції АЗС під БП АЗС

Дата: 29.03.2023 15:30

Фото без описуПонорницька селищна рада повідомляє про завершення розробки містобудівної документації: Детальний план території земельної ділянки для реконструкції АЗС під БП АЗС за адресою: вул. Сіверська (Московська), 64, смт Понорниця, за межами населеного пункту на земельній ділянці з кадастровим номером 74222555:04:000:0965.

Громадське обговорення містобудівної документації відбудеться 28 квітня 2023 року о 12:00 у приміщенні селищної ради за адресою: вул. Довженка, 18, смт Понорниця.

Ознайомитись з матеріалами Детального плану можна у приміщенні селищної ради з 10:00 до 17:00.