Конкурс від Українського ветеранського фонду щодо фінансування бізнесу ветеранів у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі

Дата: 27.03.2023 12:44

Фото без опису24 березня стартував конкурс від Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом "МХП – Громаді".

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі на конкурсній основі.

Старт прийому заявок – 24 березня 2023 року.

Останній день прийому заявок – 10 квітня 2023 року (до 00:00 за київським часом).

Сума фінансування проєктів:

• мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн;
  • максимальна запитувана сума на проєкт – 1 500 000 грн.

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

• ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Більш детальна інформація за покликанням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-do-own/