Знову в громаді порушене питання неналежного утримання собак: як діяти громадянам у цій ситуації

Дата: 23.03.2023 15:25

Фото без описуТема бездоглядних собак для нашої громади вже не нова. На агресивну поведінку чотирилапих у її мешканців досі чимало справедливих нарікань.

Тож вчора на засідання виконавчого комітету був запрошений поліцейський офіцер громади Олег Серб, щоб роз’яснити присутнім як законно можна вирішити цю проблему.

Його відповідь була однозначною – звертатись до поліції.

За ствердженнями очевидців, керівників закладів, установ, підприємств громади у всіх тварин, що неконтрольовано бігають вулицями селища, є господарі, які не виконують своїх обов’язків ні перед тваринами, ні перед людьми.

Однак біда в тому, що доки не буде відомо, чия собака лякає перехожих, доти буде неможливо притягнути недобросовісного хазяїна до відповідальності за законом.

Тому, шановні жителі громади, звертаємось до вас з проханням повідомляти за номером 050 27 85 908 про власників собак, які неналежним чином доглядають за своїми домашніми тваринами, а саме дозволяють безконтрольно бігати населеними пунктами та кидатись на перехожих.

Цих осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає штраф у розмірі від 530 до 1700 гривень.

Просимо вас з відповідальністю віднестись до цієї ситуації. Також сподіваємось на добросовісність власників собак, щоб не виникало подібних випадків у майбутньому.

Не створюйте, будь ласка, проблем там, де їх легко можна уникнути, проявивши людяність і добропорядність!