Знову чорна звістка надійшла до Понорницької громади – нещадний ворог забрав молоде життя нашого земляка Сергія Позднякова

Дата: 05.03.2023 21:43

Фото без описуСергій народився 9 липня 1995 року в селищі Понорниця. Після закінчення Понорницької школи вступив до Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, а згодом отримав вищу освіту за спеціальністю «банківська справа» у Чернігівському національному технологічному університеті. Але, на жаль, юнаку не довелося працювати за професією - війна змінила плани.

У своїй діяльності Сергій йшов стопами дідуся Юрія Івановича Позднякова, всіма шанованого вчителя Понорницької школи, який свого часу викладав ДПЮ. З 2014 року хлопець займався національно-патріотичним вихованням дітей та молоді, прививав їм любов до спорту та Батьківщини. Був одним із засновників молодіжного табору "Сіверська Січ" у смт Сосниця.

З першого дня повномасштабного вторгнення Сергій мужньо захищав Вітчизну, долучившись до територіальної оборони. До цього був на сході в 2014 році у складі Добровільчого Українського Корпусу та в 2019 році.

3 березня 2023 року під час танкового обстрілу на Бахмутському напрямку ворог підступно забрав життя молодшого сержанта, командира відділення снайперів РВП Сергія Тарасовича Позднякова.

Понорницька громада висловлює щирі співчуття родині Позднякових, рідним і близьким загиблого Героя. Молимося Богу, щоб дав їм сили витримати це важке випробування.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Сина України!

Вічна пам’ять та слава нашому Захиснику!

Прощання з Героєм відбудеться в смт Сосниця.