Звертаємось до господарів собак! Не випускайте своїх тварин гуляти селищем!

Дата: 03.03.2023 15:56

Собаки - друзі людини. Це справді так. Але не тоді, коли вони збираються у зграї і бігають по центру селища, тим самим лякаючи перехожих, а передусім – дітей.

Саме таке повідомлення отримала сьогодні селищна рада. Мешканці громади занепокоєні, насамперед батьки школярів, адже близько 10 собак бігали біля Понорницького ліцею. Більшість з них – домашні, про що свідчили їхні ошийники. Собак часто можна зустріти не тільки біля ліцею, а й на інших вулицях Понорниці.

Вуличні собаки, згуртовані у зграї, є загрозою для перехожих – це визнають усі. Часом такі тварини бувають агресивні, особливо, коли «собаче весілля» на часі, як зараз. Як свідчить статистика, більшість собак, які нападають на людей і спричинюють укуси, є домашніми і мають своїх хазяїв. А це, зі свого боку, показує неналежне утримання тварин та безвідповідальність господарів.

Отже, наполегливо просимо всіх власників собак тримати своїх улюбленців і охоронців у своєму дворі та не випускати їх гуляти на вулицю! Будьте відповідальні за тих, кого приручили, щоб не нести відповідальності перед законом у випадку, якщо ваш пес когось покусає. Спокійно буде всім, і, в першу чергу, вам особисто!