До Понорницької селищної ради з робочим візитом завітав новопризначений голова РДА Сергій Сергієнко

Дата: 01.03.2023 14:05

З 22 лютого 2023 року посаду голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації обіймає Сергій Федорович Сергієнко, призначений розпорядженням Президента України Володимира Зеленського.

Вчора Сергій Сергієнко відвідав Понорницьку громаду. Голова РДА познайомився з керівництвом селищної ради, старостами, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту й оцінив стан справ у громаді.

За участю начальника Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктора Московченка Сергій Федорович провів робочу нараду з селищним головою Віктором Іващенком, на якій також були присутні заступники голови, секретар ради, керуюча справами та старости.

На нараді йшлося про ведення військового обліку, виконання завдань з мобілізації, бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, цивільний захист населення, готовність до скоординованих дій у випадку можливої евакуації.

Після завершення наради гість спільно з керівництвом громади оглянув споруди цивільного захисту, найпростіші укриття, пункт незламності, що розташовані в Понорниці.