Вистояли – переможемо! Сьогодні - річниця повномасштабного вторгнення РФ в Україну

Дата: 24.02.2023 11:06

Підійшов до завершення складний для нашої країни рік. Рік, коли ми переживали багато різних емоцій. Рік, який став справжнім випробуванням для всіх українців. Рік, коли вся нація об‘єдналась і стала однією великою родиною, що підтримує один одного.

24 лютого 2022 року життя українців розкололося на «до» та «після». За 365 днів в Україні загинуло тисячі мирних людей, було зруйновано міста, села та інфраструктуру. Мільйони людей залишили свої домівки. Але, незважаючи на труднощі, ми продовжуємо боротися за мир.

Безмежна подяка кожному воїну, який стоїть на захисті нашої держави та її мешканців.

Світла пам’ять нашим захисникам і мирним жителям, чиє життя забрала росія.

Вірю, що вже зовсім скоро ми почуємо такі жадані слова: «Ми перемогли! Війна закінчилась!». Тож хочеться всім нам саме цього побажати.

У 2022 вистояли, а в 2023 переможемо!

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко