13 200 гривень - на потреби ЗСУ: у Авдіївському будинку культури відбувся благодійний концерт

Дата: 16.01.2023 12:12

У суботу, 14 січня, задля підняття духу єдності та віри у перемогу України та допомоги воїнам-землякам, які героїчно стоять на захисті нашої держави, в Авдіїівському будинку культури відбувся благодійний концерт, присвячений збору коштів на потреби Збройних сил України.

Для мешканців та гостей Авдіївки випала можливість не лише допомогти ЗСУ, а й послухати наживо українську музику. Захід зібрав шанувальників і прихильників талантів місцевих творчих колективів та виконавців, а вони, у свою чергу, подарували глядачам цікаву подорож у світ музичного мистецтва.

Усі присутні долучилися до збору коштів. 13 200 гривень – саме стільки назбирали для військових, які воюють на передовій. Кожна зібрана гривня буде використана на потреби наших захисників, про що згодом опублікуємо звіт.

19 січня, у день Хрещення Господнього, планується проведення ще одного благодійного заходу у Понорницькому будинку культури.

Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів, в чиїх серцях любов до України. Наші кроки, наша згуртованість наближають таку жадану перемогу!