Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, провели новорічне свято

Дата: 13.01.2023 16:53

У святкові зимові дні кожна дитина мріє про казку та подарунки, передусім це стосується дітей, які потребують особливої уваги і піклування. Хоча цьогоріч українці відмовляються від масових заходів через війну, однак, свято для дітей все ж має бути.

Сьогодні, 13 січня, за ініціативи селищної ради та служби у справах дітей у Крисківському будинку культури відбувся новорічний захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають на території Понорницької громади, підготовлений працівниками закладів культури.

У заході взяли участь керуюча справами виконкому Галина Супрун, начальник служби у справах дітей Ніна Пилипенко, фахівець із соціальної роботи Ірина Серб, діти громади, які знаходяться на обліку у ССД та їхні прийомні батьки.

На дітей чекала захоплююча розважальна програма, цікаві ігри, подарунки та смачні солодощі.

Ніна Василівна та Галина Петрівна привітали прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів і подякували їм за нелегку щоденну працю, чуйність і відкриті серця, за те, що вони дарують любов і турботу тим, хто її найбільше потребує.

В цей непростий час кожна дитина повинна відчути любов та опіку і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята, тепло та ніжність, зробити все можливе, щоб наші діти жили під мирним небом.