Відбувся Відкритий Новорічний Чемпіонат Понорницької громади з волейболу серед дівчат

Дата: 29.12.2022 00:50

28 грудня в спортивному комплексі «Десна» відбувся Відкритий Новорічний Чемпіонат Понорницької громади з волейболу (серед дівчат 2005 року народження і молодші) на Кубок селищного голови. У змаганнях узяли участь чотири команди: команда з Кролевецького ДЮСШ, команда Коропської ЗОШ, Деснянської гімназії та команда Понорницького ліцею (ЦДФЕВ «Десна»).

Відкриття Чемпіонату розпочалося з привітання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлани Зикун. Світлана Володимирівна привітала учасників змагань, побажала успіхів, спортивних досягнень, мирного неба та «нехай переможе найсильніший», прозвучав гімн України і потім були ігри, потім був ВОЛЕЙБОЛ!

Команди грали за круговою системою. Перша гра (Деснянське / Короп) завершилася перемогою коропських дівчат. А далі у гру вступили понорницькі волейболістки (Понорниця / Кролевець), дівчата відчули впевненість, і заграли так , як можуть, та довели партію і гру до логічної перемоги. І ось тут розпочалася запекла боротьба на спортивному майданчику, умілі спортсменки зіграли ще чотири гри і визначили кращих!

Волейболістки Понорницького ліцею зуміли пройти весь турнір без поразок і отримати заслужену перемогу. Другими з однією поразкою стали кролевецькі волейболістки. А замкнули трійку коропські дівчата, перегравши команду Деснянського, яка й закрила турнірну таблицю.

Кращими в командах були: Галюга Світлана, Проценко Вікторія, Картошкіна Ольга (Понорниця); Бутиріна Олеся, Павленко Єва, Мороз Варвара (Кролевець); Кабанцова Ангеліна, Богуславська Марина, Белан Анастасія (Короп); Шкурай Поліна, Кириленко Ірина, Мережко Софія (Деснянське).

В перервах між іграми учасники змагань могли поласувати смаколиками та зігрітися гарячим чаєм чи кавою. Команди призери були нагороджені медалями, переможці отримали кубок, статуетка «Кращий гравець» засяяла у руках умілої Світлани Галюги. Всі команди-учасниці отримали невеликі солодкі подарунки до Нового року.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту висловлює подяку всім хто долучився до організації та проведення спортивного свята. Особлива подяка власнику спортивного комплексу «Десна» Бородюку Андрію Володимировичу, селищному голові Понорницької громади Віктору Івановичу Іващенку, наставникам команд-учасниць Давиденку Олексію Володимировичу, Гончарову Юрію Вікторовичу, Жабко Юлії Вікторівні, Грицаю Миколі Олексійовичу, Березуєву Миколі Володимировичу, головному судді змагань Андрійченку Євгенію Віталієвичу. Сподіваємося, що даний турнір стане доброю традицією у спортивному житті Понорницької громади.

Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним волейболісткам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу! А всім нам мирного неба над головами!