Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2022 10:38

Фото без описуШановні жителі громади!

Від щирого серця вітаю зі світлим святом Різдва Христового всіх, хто святкує його сьогодні, 25 грудня.

Це свято, яке демонструє перемогу світла над темрявою, добра над злом. Свято, яке відзначається передусім у затишному родинному колі. В цей день дуже важливо мати світлі помисли та творити добрі вчинки.

Цьогоріч багато українців змушені його зустрічати у зруйнованих домівках, без світла та опалення, або на фронті, захищаючи свою Батьківщину від так званого «братського народу», який несе смерть та руйнування. Але окупанти не заберуть у нас свято. Всі українці на Різдво будуть молитися про перемогу нашої держави.

Тож в цей день хочу побажати вам міцного здоров'я, щастя, достатку, вірних друзів на життєвій дорозі та непохитної віри у квітуче майбутнє незалежної України.

Хай здійсняться всі ваші мрії, а Новонароджений Ісус принесе радість і затишок у кожен дім.

З найкращими побажаннями - селищний голова Віктор Іващенко