Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем енергетика

Дата: 22.12.2022 10:39

Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика! Це свято об’єднує людей, які віддають свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло і тепло кожній оселі та забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей економіки країни. У 2022 році вам вдається це непросто…

Наразі вся енергетична система країни знаходиться під щоденною, постійною загрозою ракетних ударів з боку підступного ворога. Вітчизняним енергетикам доводиться докладати неймовірних зусиль, щоб мінімізувати катастрофічні наслідки ворожих обстрілів енергетичної інфраструктури в Україні.

З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам енергетичної галузі, насамперед, мирного неба, перемоги над темрявою, безаварійної роботи, нових здобутків, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, достатку, успіхів у всіх починаннях, благополуччя і злагоди.

Нехай у вас завжди вистачає власної енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань!

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко