З 3 січня оголошується приписка до призовної дільниці юнаків 2006 року народження

Дата: 20.12.2022 10:15

Фото без описуНа підставі статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження начальника Новгород-Сіверської районної військової адміністрації від 26.10.2022 № В-88 та розпорядження голови Новгород-Сіверської міської ради від 02.11.2022 № 277 з 3 січня по 31 березня 2023 року оголошується приписка до призовної дільниці Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян чоловічої статі 2006 року народження.

У зв'язку з цим та на виконання наказу начальника Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 02.11.2022 № В-219 юнакам, що народились з 1 січня по 31 грудня 2006 року, і постійно або тимчасово проживають на території Понорницької громади необхідно з'явитись на приписку за адресою: вул. Вознесенська, 24, смт Короп, у точно визначений для них час, зазначений у особистій повістці. При собі потрібно мати документи, що посвідчують особу.

Громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше, або ті, що не отримали особистих повісток, також повинні з’явитись до 1 відділу Новгород-Сіверського РТЦКтаСП за вищевказаною адресою.

Детальніше в витязі з наказу начальника Новгород-Сіверського РТЦКтаСП: