Гуманітарний штаб визначив графік, пункти видачі та необхідні документи для отримання допомоги від Червоного Хреста України

Дата: 14.12.2022 17:10

Днями Понорницька громада отримала гуманітарну допомогу від Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Вчора, 13 грудня, з цієї нагоди відбулось засідання гуманітарного штабу при селищній раді.

Ця допомога включає продуктові та гігієнічні набори і, відповідно до рекомендації ЧХУ, призначена для окремих соціально незахищених категорій громадян, в тому числі осіб з інвалідністю та внутрішньо перемішених осіб.

У зв’язку з обмеженою кількістю наборів вирішено надати допомогу особам з інвалідністю І групи та внутрішньо перемішеним особам, які перемістилися після 24.02.2022 та постійно проживають на території громади.

Для отримання допомоги при собі потрібно мати:

• для ВПО - паспорт та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Якщо сім’я складається з декількох осіб, потрібно пред’являти документи всіх її членів.
  • для осіб з інвалідністю І групи - паспорт та довідку МСЕК.

Видача наборів здійснюватиметься з 15 грудня 2022 року. У смт Понорниця їх можна буде отримати у Будинку культури з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00. У населених пунктах громади – згідно з графіком прийому старост.