Поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар в Інтернеті тільки після його отримання

Дата: 13.12.2022 16:02

Фото без описуПоліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.

Днями до поліції звернулась 34-річна мешканка Бобровиці. В Інтернеті жінка знайшла оголошення про продаж генератора за привабливою ціною.

Продавець попросив перерахувати на банківський рахунок кошти за товар. Потерпіла погодилась і відправила незнайомцю 28 тисяч гривень. Після цього зв'язок із продавцем обірвався. Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла звернулась до поліції по допомогу.

Поліція Чернігівської області закликає громадян: щоб не потрапити на гачок шахраїв, розраховуйтеся за товар лише тоді, як отримаєте і особисто оглянете його. Особливу недовіру має викликати надміру привабливий зміст оголошень.