Понорницька селищна рада запрошує на роботу спеціаліста з питань державної реєстрації актів цивільного стану

Дата: 09.12.2022 16:46

Повідомляємо про наявність вакансії спеціаліста з питань державної реєстрації актів цивільного стану.

Посадові обов'язки. Спеціаліст з питань державної реєстрації актів цивільного стану забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»:

• проводить державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, смерті, зміни імені (прізвища, власного імені, по батькові), видає відповідні свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану;
  • здійснює ведення та вносить до Державного реєстру актів цивільного стану громадян відповідні відомості про народження фізичної особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть;
  • веде в установленому порядку облік актових записів;
  • здійснює видачу документів про державну реєстрацію актів цивільного стану;
  • здійснює ведення обліку книг державної реєстрації актів цивільного стану і метричних книг, тощо;
  • перевіряє правильність заповнення медичних свідоцтв про народження та лікарських свідоцтв про перинатальну смерть;
  • надає у встановленому порядку інформацію за запитами на публічну інформацію фізичних осіб та юридичних осіб, а також за запитами інших установ, посадових осіб, адвокатів, нотаріусів та аналізує стан цієї роботи.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади:

• ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Право»;
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання ПК (MS Office, Internet) та комп’ютерної техніки на рівні впевненого користувача;
  • досвід роботи - необов’язковий.

Необхідні особисті якості:

• уважність;
  • ініціативність;
  • відповідальність.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» призначення на посаду відбуватиметься без конкурсного відбору. Конкурс буде проведений після скасування чи припинення дії воєнного стану в Україні.

Охочих зайняти вакантну посаду запрошуємо на співбесіду. Звертайтесь у кабінет № 3 Понорницької селищної ради за адресою: вул. Довженка, 18, смт Понорниця, з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00.

Відповідальна особа – Супрун Галина Петрівна, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Понорницької селищної ради.

Додаткову інформацію можна отримати у робочі дні за телефоном: (04656) 3-12-60.