Понорницька селищна рада отримала гуманітарну допомогу від Товариства Червоного Хреста України

Дата: 09.12.2022 16:33

Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України надала 150 продуктових та гігієнічних наборів для жителів громади окремих категорій. Гуманітарні набори призначені для осіб з інвалідністю І групи та внутрішньо переміщених осіб.

Видача допомоги буде здійснюватись після засідання гуманітарного штабу при Понорницькій селищній раді, яке відбудеться 13 грудня 2022 року. Графік та пункти видачі повідомимо додатково.

Дякуємо Товариству Червоного Хреста України за надану допомогу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.