У Понорницькій селищній раді відзначили волонтерів

Дата: 08.12.2022 14:32

Кожного року 5 грудня волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів. Для українців це особливе свято, оскільки сьогодні волонтерський рух у нашій країні набрав неймовірного розмаху. Цього дня згадують людей, які добровільно та безоплатно працюють там, де потрібна їх допомога.

Не залишились без уваги і наші дівчата-волонтери з Понорницької громади. Аліна Ступак та Ірина Науменко отримали Подяки Командира військової частини А 4590 підполковника Ярослава Тарасенка та невеликі подарунки у вигляді ліхтариків.

Вручив нагороди перший заступник начальника Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Володимир Шкарпітко. Під час нагородження Володимир Анатолійович наголосив на цінності цих Подяк, адже вони передбачають дійсно значний внесок з боку дівчат у досягнення спільної мети всіх українців – здолати ворога.

Також Аліна та Ірина приймали слова вдячності від селищного голови Віктора Іващенка за ініціативність, допомогу, яку вони надають нашим захисникам і захисницям та самовіддану працю на благо Збройних сил України.