Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем місцевого самоврядування для депутатів селищної ради

Дата: 07.12.2022 07:03

Шановні депутати!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Понорницька селищна рада восьмого скликання працює в нинішньому складі вже 2 роки. За цей час вами відпрацьовано 21 сесію та ухвалено 3110 рішень, завдяки яким наша громада мала можливість вирішити дуже важливі питання з різноманітних сфер її життєдіяльності.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є саме тим внеском у розвиток громади, якого очікують ваші виборці та всі громадяни.

Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди дають вам впевненість для подолання перешкод і досяганення бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко