Понорницька громада отримала генератори завдяки допомозі Чернігівської ОВА та міжнародних партнерів

Дата: 06.12.2022 16:02

В наш нелегкий час, коли українська енергосистема зазнає значних руйнувань та все більше людей страждає через відсутність електропостачання, стає важко самотужки вирішити всі завдання, з якими стикається громада.

Чернігівська обласна військова адміністрація виявилась небайдужою до наших проблем та відгукнулась на прохання про допомогу. За підтримки міжнародних партнерів вона надала 2 генератори електричного струму для нашої громади.

Перший генератор буде використовуватись для роботи Пункту Незламності, що розташований у приміщенні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг». Тепер кожен громадянин зможе отримати доступ до тепла, води, освітлення, інтернету, електрики, місця для відпочинку, аптечки навіть в умовах тривалого знеструмлення населеного пункту.

Другий – для забезпечення потреб підопічних та працівників Понорницького психоневрологічного інтернату.

Від імені селищного голови Віктора Іващенка, виконавчого комітету селищної ради, Понорницького психоневрологічного інтернату висловлюємо щиру вдячність Чернігівській ОВА та міжнародним партнерами за розуміння і підтримку. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.