У Понорницькій громаді непоправима втрата: загинув Захисник України Ігор Мовчан

Дата: 30.11.2022 21:33

Невимовний біль втрати спіткав нашу громаду! На жаль, Україна втратила ще одного патріота і захисника, уродженця села Авдіївка. Захищаючи наш спокій від російського загарбника, загинув воїн, молодий юнак Мовчан Ігор Вікторович.

Ігор народився 17 вересня 1996 року в с. Авдіївка. У 2014 році закінчив Авдіївську ЗОШ та вступив до Київського політехнічного інституту імені І. Сікорського. Після закінчення навчання проходив службу в ЗСУ. Потім - працював за спеціальністю.

З початком повномасштабного вторгнення на територію України російських військ Ігор добровольцем пішов захищати Батьківщину. Службу проходив у 56 бригаді морської піхоти.

26 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання в с. Первомайське Донецької області Мовчан Ігор Вікторович загинув.

У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль, поділяємо горе.

Вічна пам'ять і слава Герою!