У листопаді відбулись сесія селищної ради та засідання виконавчого комітету

Дата: 18.11.2022 16:53

Цього місяця відбулись 2 важливі засідання колегіальних органів Понорницької селищної ради: сесія селищної ради та засідання виконавчого комітету.

Порядок денний чергової 21 сесії, яка пройшла 10 листопада 2022 року, включав наступні питання:

• Про звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2022 року.
  • Про внесення змін до рішення селищної ради № 15-2681-VІІI від 24 грудня 2021 року «Про бюджет Понорницької селищної територіальної громади на 2022 рік».
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 09.02.2022 № 16-2825-VIII «Про виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів бюджету Понорницької селищної територіальної громади».
  • Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
  • Про передачу майна комунальної власності Понорницької селищної ради КПН «Понорницький ЦПМСД» в оперативне управління.
  • Про затвердження в новій редакції Програми підтримки Збройних сил України.
  • Про затвердження в новій редакції Програми фінансової підтримки КПН «Понорницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Понорницької селищної ради.
  • Про затвердження в новій редакції Програми фінансової підтримки КП «Понорниця» Понорницької селищної ради.
  • Інші питання.

На засіданні виконкому, яке пройшло 17 листопада, його членами розглядались такі питання:

• Про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування.
  • Про продовження терміну перебування дитини, позбавленої батьківського піклування, в КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.
  • Про внесення змін до показників бюджету Понорницької селищної територіальної громади на 2022 рік.
  • Про присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами.
  • Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць в населених пунктах Понорницької селищної об’єднаної територіальної громади.
  • Інші питання.

З усіх питань порядків денних сесії селищної ради та засідання виконавчого комітету селищної ради були ухвалені відповідні рішення.