Привітання селищного голови зі Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 07:31

Фото без опису

Шановні працівники закладів культури, майстри народного мистецтва та аматори сцени!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди святкування вашого професійного свята!

Це свято тих людей, які присвятили себе благородній справі - відтворювати, зберігати та примножувати духовні цінності нашого народу, для кого національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Культура і мистецтво - найбільші скарби для кожної держави. Це саме те, що вирізняє наш народ та робить його несхожим на інших, єдиним і неповторним.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Завдяки вам ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Тож бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, благополуччя, успіхів і невичерпної наснаги. Нехай втілюються у життя ваші мрії, а у праці завжди супроводжують натхнення, оптимістичний дух і щира віра у щасливе майбутнє рідного народу і нашої держави. Хай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко