Привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

Дата: 04.11.2022 15:52

У неділю, 6 листопада, в Україні відзначатиметься День працівника соціальної сфери. Фахівці цієї галузі відіграють значну роль в системі соціального захисту населення, оскільки їх діяльність спрямована на забезпечення потреб вразливої частки громадян. Саме через їх серця щоденно проходять труднощі і турботи тисячі пенсіонерів, ветеранів війни та праці, людей з обмеженими можливостями, сиріт, безробітних та самотніх людей.

З цієї нагоди в Понорницькому будинку культури відбулося урочисте зібрання. Зі словами привітання звернувся селищний голова Віктор Іващенко до усіх, хто піклується про громадян, допомагає їм долати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід зі складних життєвих ситуацій. А також працівники соціальної сфери громади отримали нагоди.

Грамотою Новгород-Сіверської районної державної адміністрації нагороджена:

• Карпенко Надія Григорівна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради.

Подяку Новгород-Сіверської районної державної адміністрації оголошено:

• Киселенко Ніні Іванівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради.

Подяку Новгород-Сіверської районної ради оголошено:

• Погребець Наталії Іванівні, директору комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради.

Грамотами Понорницької селищної ради нагороджені:

• Малашта Оксана Миколаївна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради;
  • Калабух Світлана Вікторівна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради;
  • П’ятак Федір Іванович, фельдшер Понорницького психоневрологічного інтернату.

Подяки Понорницької селищної ради оголошені:

• Овчинник Інні Миколаївні, головному бухгалтеру комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради;
  • Замятіній Наталії Дмитрівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради.