Юристи БФ "Право на захист" провели юридичні консультації для всіх охочих

Дата: 29.09.2022 17:16

Юридична консультація – це завжди актуально, а тим паче під час воєнного стану, коли багато людей опинилися у складній життєвій ситуації, і у них накопилося чимало питань. Шанс отримати відповіді на них з’явився у жителів нашої громади, завдяки безоплатним консультаціям юристів з благодійного фонду «Право на захист».

Сьогодні, 29.09.2022, юристи Благодійного фонду провели зустріч з жителями Понорницької громади. Вони проконсультували населення та працівників селищної ради. Розповідали про оформлення статусу ВПО, фіксації руйнувань майна та подання заяв про це до правоохоронних органів, отримання соціальних виплат, оформлення різних документів в умовах воєнного стану та нововведення в законодавстві.

Щиро дякуємо представникам Благодійного фонду «Право на захист» і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!