В Україні запустили «Єдиний портал вакансій»

Дата: 20.09.2022 15:36

Фото без описуЗа ініціативи Міністерства економіки та Державної служби занятості в Україні запрацював «Єдиний портал вакансій», що має полегшити пошук роботи. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

За повідомленням відомства на порталі можна буде знайти роботу відповідно до свого регіону, галузі чи напрямку та очікуваного рівня зарплати. Також обіцяють, що вакансії будуть з’являтись там максимально оперативно.

«Новий інструмент допоможе і роботодавцям, і працівникам та сприятиме відновленню та подальшому розвитку економіки. План Відновлення України передбачає створення більше 1 млн 700 тисяч робочих місць протягом наступних років. Отже, «Єдиний портал вакансій» буде дуже корисним і в майбутньому», - прокоментувала відкриття нового порталу Перший віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Також зазначають, що окрім державних органів над порталом працювали шість найбільших українських сайтів з працевлаштування.