Відбулось пленарне засідання 19 сесії Понорницької селищної ради

Дата: 15.09.2022 12:13

Вчора, 14 вересня 2022 року, під головуванням селищного голови Віктора Іващенка відбулось пленарне засідання 19 сесії Понорницької селищної ради VIII скликання. У роботі сесії взяли участь депутати ради, заступниця селищного голови, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, начальники відділів та працівники виконавчого комітету селищної ради.

Перед початком сесії всі присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Питання порядку денного сесії селищної ради були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії. Тому, депутатами одноголосно затверджено звіт про виконання селищного бюджету Понорницької територіальної громади за I півріччя 2022 року та ряд програм:

• Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Понорницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Понорницької селищної ради на 2022-2023 роки в новій редакції;
  • Програму підтримки Збройних сил України на 2022 рік в новій редакції;
  • Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою території населених пунктів Понорницької селищної ради на 2021-2024 роки в новій редакції;
  • Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Понорниця» Понорницької селищної ради.

Також внесено зміни:

• до бюджету Понорницької селищної територіальної громади на 2022 рік»;
  • до Програми «Забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів Понорницької селищної ради з числа дітей пільгових категорій на 2022 рік»;
  • до місцезнаходження комунального закладу «Понорницький селищний будинок культури»;
  • до назв закладів освіти: Деснянської гімназії, Понорницького ЗДО «Лісова казка» та Авдіївського ЗДО «Ромашка».

Завдяки злагодженій та професійній роботі депутатського корпусу всі питання порядку денного були оперативно розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Рішення 19 сесії селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».