Привітання з Днем підприємця України

Дата: 04.09.2022 10:27

Фото без описуУ першу неділю вересня українці відзначають День підприємця.

Щиро вітаю ініціативних та амбітних людей, які, ризикуючи власними коштами, розвивають власну справу, не шкодуючи на це ні сил, ні часу.

Статистично в економіці бізнес розподіляють на великий, середній і малий. Підприємці загалом відносяться до другої і третьої категорії. Але на ділі їхній внесок в економіку країни та, як наслідок, у добробут людей, не менший, ніж у промислових гігантів. Адже бюджети місцевих громад поповнюються саме завдяки підприємцям, які свого часу сміливо кинулись у перебудову і у ринкову економіку, і згодом стали її міцною опорою.

Тож давайте привітаємо сьогодні підприємців Понорницької громади з їхнім професійним святом не лише побажаннями, а й відвідинами. Подякуйте всім, хто торгує, вирощує, майструє, готує, розважає, возить тощо – і тим самим робить наше життя комфортним, смачним і цікавим.

Зі святом вас, шановні підприємці!

З найщирішими вітаннями -

селищний голова Віктор Іващенко