Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 12.08.2022 15:18

11 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Понорницької селищної ради, на яке були запрошені керівники підприємств, установ і організації, розташованих на території селища Понорниця.

На порядок денний для обговорення та прийняття відповідних рішень виносились питання, які мали фінансовий, господарський та соціальний характер.

Одним із питань було затвердження схеми санітарного очищення центрального селища нашої громади – смт Понорниця та розподілу територій, які будуть закріплені за суб’єктами господарювання.

Старостам старостинських округів рекомендовано на наступному засіданні виконавчого комітету надати пропозиції щодо розподілу та закріплення територій за підприємствами, установами і організаціями у населених пунктах відповідного округу.

Також на засіданні розглядались питання щодо:

• схвалення звіту про виконання селищного бюджету Понорницької територіальної громади за 1 півріччя 2022 року;
  • внесення змін до показників бюджету Понорницької селищної територіальної громади на 2022 рік;
  • затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та про видачу ордеру на видалення зелених насаджень, що знаходяться в урочищі «Куток» на території смт Понорниця;
  • надання матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету громади;
  • інші питання.