Придбаний прилад нічного бачення для наших військових

Дата: 10.08.2022 09:51

Починаючи з липня цього року, в Понорницькій громаді започатковано щомісячний збір на потреби Збройних сил України із заробітної плати небайдужих працівників підприємств, установ та організацій. Окрім цього, до збору долучились наші юні жителі: Володя Мороз, Віталя Ілляшенко, Даник Андрійченко, Даник Коваль, Шурик Кравченко, Гриша Корбаш та Давид Іваненко.

За рахунок цих коштів був придбаний прилад нічного бачення за 18000 гривень. Чекати його довелось довго, тому що йшов із-за кордону.

Прилад адресований Віталію Смоловику. Як тільки наші військові вийдуть на зв'язок, він буде відправлений їм разом із іншими необхідними речами.

Щиро вдячні кожному, хто долучився до збору. Всі разом ми надійна опора, тил і підтримка для наших захисників.