До Понорницької громади надійшла друга частина благодійної допомоги на виконання Всесвітньої продовольчої програми

Дата: 26.07.2022 14:27

До нашої громади надійшла друга частина благодійна допомога від Благодійної організації "Чернігівське відділення благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" на виконання Всесвітньої продовольчої програми (WFP).

За рішенням Гуманітарного штабу при Понорницькій селищній раді продовольчі набори будуть розподілені між жителями громади пенсійного віку.

Зважаючи на те, що в громаді більше 60 % населення – люди похилого віку, а продовольчих наборів недостатньо для задоволення потреб кожного громадянина, вирішено надавати комплекти продуктів жителям від 65 років.

Водночас, наголошуємо, що, як і раніше, допомога буде видаватися у розрахунку 1 набір на 1 домогосподарство.

Продуктовий набір отримають лише ті родини, котрі не одержали його минулого разу.

Незмінною умовою залишається пред’явлення оригіналу паспорта громадянина України при одержанні.

Видача наборів для жителів громади розпочнеться 27 липня, тобто завтра, за наступним графіком:

• смт Понорниця, с. Рихли, с. Зелена Поляна (у приміщенні Понорницького будинку культури) - понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00;
  • с. Верба, с. Осьмаки – (у приміщенні колишньої сільської ради с. Верба) - понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00.

Авдіївський старостинський округ:

• с. Авдіївка (у приміщенні Будинку культури) середа - субота з 10:00 до 14:00;
  • с. Шаболтасівка (у приміщенні колишньої сільської ради с. Шаболтасівка) - середа - субота з 10:00 до 14:00.

Радичівський старостинський округ:

• с. Радичів (у приміщенні старостату) - понеділок, вівторок з 09:00 до 13:00;
  • с. Криски (у приміщенні Будинку культури) - четвер з 10:00 до 13:00;
  • с. Іваньків (у приміщенні Будинку культури) - середа з 10:00 до 13:00;
  • с. Розльоти (у приміщенні Будинку культури) - п'ятниця з 10:00 до 13:00.

Покошицький старостинський округ:

• с. Покошичі (у приміщенні старостату) - понеділок, вівторок, четвер з 09:00 до 16:00;
  • с. Мезин (у приміщенні Будинку культури) - понеділок - п’ятниця з 10:00 до 13:00;
  • с. Деснянське (у приміщенні Будинку культури) - понеділок - п’ятниця з 10:00 до 13:00.