Разом – ми сила! У Понорниці відбувся захід з благоустрою

Дата: 22.07.2022 15:26

Стало доброю традицією проводити роботи з благоустрою, озеленення та приведення в належний стан центральної частини нашого селища, щоб зробити її чистішою, привабливішою та покращити стан довкілля.

Сьогодні за участю працівників селищної ради, Будинку культури, ЗДО «Лісова казка», Понорницької ЗОШ, КУ "Центр надання соціальних послуг", КП "Понорниця", приватних підприємців та інших організацій відбулось прибирання територій.

Хочемо подякувати всім, хто знайшов час та можливість долучитись до заходу з благоустрою. Окремо висловлюємо подяку Тетяні Антоненко, Олені Бибік та Світлані Селянській, які відгукнулись на прохання та надали саджанці квітів для оформлення клумб.

Всіх, хто не зміг долучитись до прибирання своїх територій сьогодні, просимо зробити це в найкоротший термін.

Незважаючи на тяжкий час в нашій країні, кожен повинен розуміти, що захист довкілля – це потреба сьогодення і внесок в наше майбутнє. Долучайтеся, спільними зусиллями зробимо громаду квітучою.