Графік видачі благодійної допомоги для населення

Дата: 30.06.2022 10:34

29 червня була розвезена благодійна допомога від Благодійної організації "Чернігівське відділення благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" на виконання Всесвітньої продовольчої програми (WFP) до пунктів видачі по всій території Понорницької громади.

Висловлюємо щиру подяку депутатам селищної ради Андрію Бородюку та Юрію Кобизському за надану допомогу у вирішенні цього питання.

Сьогодні розпочалась видача продуктових наборів для жителів громади за наступним графіком:

• смт Понорниця, с. Рихли, с. Зелена Поляна (у приміщенні Понорницького будинку культури) - понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00;
  • с. Верба, с. Осьмаки – (у приміщенні колишньої сільської ради с. Верба) - понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00.

Авдіївський старостинський округ:

• с. Авдіївка (у приміщенні Будинку культури) середа - субота з 10:00 до 14:00;
  • с. Шаболтасівка (у приміщенні колишньої сільської ради с. Шаболтасівка) - середа - субота з 10:00 до 14:00.

Радичівський старостинський округ:

• с. Радичів (у приміщенні старостату) - понеділок, вівторок з 09:00 до 13:00;
  • с. Криски (у приміщенні Будинку культури) - четвер з 10:00 до 13:00;
  • с. Іваньків (у приміщенні Будинку культури) - середа з 10:00 до 13:00;
  • с. Розльоти (у приміщенні Будинку культури) - п'ятниця з 10:00 до 13:00.

Покошицький старостинський округ:

• с. Покошичі (у приміщенні старостату) - понеділок, вівторок, четвер з 09:00 до 16:00;
  • с. Мезин (у приміщенні Будинку культури) - понеділок - п’ятниця з 10:00 до 13:00;
  • с. Деснянське (у приміщенні Будинку культури) - понеділок - п’ятниця з 10:00 до 13:00.

Категорії громадян та умови, за яких видається комплект продуктів, можна переглянути за посиланням.