До уваги громадян! Розпорядження начальника ОВА про недопущення порушень у сфері роботи з металобрухтом

Дата: 22.06.2022 12:45

Фото без описуДоводимо до відома, що відносини, які виникають у процесі здійснення операцій з металобрухтом, регулюються Законом України «Про металобрухт». Будь-яка діяльність, яка суперечить нормам цього Закону, розцінюється як порушення.

На виконання розпорядження голови обласної військової адміністрації № 221 від 13.06.2022 "Про недопущення порушень у сфері роботи з металобрухтом" на території Понорницької громади здійснюється контроль щодо недопущення порушень у процесі збирання, заготівлі та здійснення операцій з металобрухтом, зокрема і металобрухтом, що утворився внаслідок знищення або пошкодження будь-якої військової техніки та її елементів.

У разі виявлення порушень вимог Закону України «Про металобрухт» будуть проінформовані відповідні правоохоронні органи.