З нагоди Дня захисту дітей у Понорницькій громаді привітали дітей соціально вразливих категорій

Дата: 02.06.2022 17:00

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або поїхали з рідного міста.

Дякуючи підтримці Новгород-Сіверської районної військової адміністрації, селищного голови Іващенка В.І., Кобизського Ю.П., Степашка П.В., була надана допомога дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, опікунським родинам та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Усі діти отримали продуктові набори та солодощі.

Батьки-вихователі, прийомні мами, батьки-опікуни Понорницької громади дуже вдячні за щирість та підтримку!

Хочеться побажати, щоб не тільки в цей святковий день, але і в будь-який інший, кожна дитина була оточена любов'ю і турботою. Нехай збуваються всі ваші бажання, нехай батьки завжди будуть вам підтримкою. Ідіть по життю з посмішкою, наші дорогі дітки!

Мирного неба над головою та щасливого дитинства!