Акція до Міжнародного дня захисту дітей від Ювенальної поліції

Дата: 24.05.2022 10:15

Фото без описуЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

За щасливе дитинство наших найменших громадян, як правило, відповідають дорослі. Отже турбота про дітей, захист їхніх прав та свобод є одним з найголовніших обов'язків.

З вашою допомогою, саме в цей день, Ювенальна поліція України хоче подарувати малюкам частинку тепла. І ми вже всі знаємо, що "Разом сильніші", саме під такою назвою буде проходити акція до Дня захисту дітей.

А ще, доведено: ми самі стаємо щасливішими та сильнішими, роблячи іншу людину радісною, усміхненою й такою, яка випромінює позитивні емоціїї.

Отож, щоб ми стали ще сильнішими та наблизили нашу країну до Перемоги, потрібно зробити декілька кроків:

• Перейдіть за посиланнямhttps://cutt.ly/HHclYan (там ви побачите список дітей, які потребують допомоги у цей важкий, пов'язаний із війною час та які чекають на вашу допомогу).
  • Оберіть дитину, бажання якої ви б хотіли здійснити!
  • Запишіть свої контактні дані у відповідних комірках документу (ви можете обрати як одну дитину, так і декілька та/або конкретний подарунок)!

Допомогу для дітей ви можете відправити Новою поштою або передати особисто у своєму місті ювенальному поліцейському до 30 травня 2022 року.

Для уточнення деталей телефонуйте:

• Яніна, 096 261 83 02
  • Роксолана, 073 500 11 55